LT6657BHMS8-4.096#PBF
Numărul produsului DigiKey
LT6657BHMS8-4.096#PBF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LT6657BHMS8-4.096#PBF
Descriere
IC VREF SERIES 0.1% 8MSOP
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,1% 8-MSOP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LT6657BHMS8-4.096#PBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
0,5ppmp-p
Producător
Analog Devices Inc.
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
0,8ppmrms
Ambalaj
Tub
Tensiune - Intrare
4,596V – 36V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
1,2mA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
4,096V
Pachet/cutie
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm lățime)
Curent - Ieșire
10 mA
Pachet dispozitiv furnizor
8-MSOP
Toleranță
±0,1%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
3ppm/°C