LMV7235M5X este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Texas Instruments
În stoc: 25.827
Fișă de date
Similar
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
În stoc: 2.234
Fișă de date
Similar
Microchip Technology
Microchip Technology
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Comparator Standard (uz general) Drenaj deschis, Șină la șină SOT-23-5
LMV7235M5X
Numărul produsului DigiKey
LMV7235M5X-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
LMV7235M5X
Modele EDA/CAD
LMV7235M5X Modele
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±)
2,7V – 5,5V
Tensiune - Decalaj intrare (Max)
6mV la 5V
Curent - Polarizare intrare (Max)
0,4µA la 5V