LMV7235M5X/NOPB | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LMV7235M5X/NOPB |
Descriere | IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 6 săptămâni |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LMV7235M5X/NOPB Modele |
Categorie | Curent - Ieșire (Tipică) – |
Producător Texas Instruments | Curent - În repaus (Max) 95µA |
Stare piesă Activ | Întârziere propagare (Max) 62ns |
Tip Standard (uz general) | Histereză – |
Număr de elemente 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip ieșire Drenaj deschis, Șină la șină | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±) 2,7V – 5,5V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Decalaj intrare (Max) 6mV la 5V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Curent - Polarizare intrare (Max) 0,4µA la 5V | Număr produs de bază |