LMV7235M5
Numărul produsului DigiKey
LMV7235M5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
LMV7235M5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
LMV7235M5
Descriere
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Referință client
Descriere detaliată
Comparator Standard (uz general) Drenaj deschis, Șină la șină SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMV7235M5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire (Tipică)
Producător
Texas Instruments
Curent - În repaus (Max)
95µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
CMRR, PSRR (tipic)
67dB CMRR, PSRR 85dB
Stare piesă
Inactual
Întârziere propagare (Max)
62ns
Tip
Standard (uz general)
Histereză
Număr de elemente
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip ieșire
Drenaj deschis, Șină la șină
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±)
2,7V – 5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Decalaj intrare (Max)
6mV la 5V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Curent - Polarizare intrare (Max)
0,4µA la 5V