LMV7235M5/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LMV7235M5/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LMV7235M5/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LMV7235M5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMV7235M5/NOPB
Descriere
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Modele EDA/CAD
LMV7235M5/NOPB Modele
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Alimentare, unică/dublă (±)
2,7V – 5,5V
Tensiune - Decalaj intrare (Max)
6mV la 5V
Curent - Polarizare intrare (Max)
0,4µA la 5V