LMR16006XEVM
Numărul produsului DigiKey
296-43455-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR16006XEVM
Descriere
EVAL BOARD FOR LMR16006
Descriere detaliată
LMR16006 SIMPLE SWITCHER® c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
600mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
6V – 60V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
700kHz
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
LMR16006
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
5V