LMR16006XDDCT
Numărul produsului DigiKey
296-38546-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-38546-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-38546-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LMR16006XDDCT
Descriere
IC REG BUCK ADJ 600MA SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 0,765V 1 Ieșire 600mA SOT-23-6 subțire, TSOT-23-6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LMR16006XDDCT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
55V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
700kHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Nu
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-THIN
Tensiune - Intrare (Min)
4V