LM76005RNPR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Texas Instruments
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Richtek USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 5A Plăcuță expusă 30-WFQFN
LM76005RNPR
Numărul produsului DigiKey
296-LM76005RNPRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-LM76005RNPRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-LM76005RNPRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM76005RNPR
Descriere
IC REG BUCK ADJ 5A 30WQFN
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LM76005RNPR Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
57V
Frecvență - Comutare
200kHz – 500kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
60V