LM76002RNPT
Numărul produsului DigiKey
296-47535-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-47535-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-47535-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM76002RNPT
Descriere
IC REG BUCK ADJ 2.5A 30WQFN
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 2,5A Plăcuță expusă 30-WFQFN
Modele EDA/CAD
LM76002RNPT Modele
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
57V
Frecvență - Comutare
300kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
60V