MIC5366-1.8YC5-TR
Numărul produsului DigiKey
576-3203-2-ND - Bandă și mosor (TR)
576-3203-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
576-3203-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MIC5366-1.8YC5-TR
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC-70-5
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SC-70-5
Modele EDA/CAD
MIC5366-1.8YC5-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
SC-70-5
Cădere de tensiune (Max)
0,38V la 150mA