LM73606RNPR
Numărul produsului DigiKey
296-48926-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-48926-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-48926-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM73606RNPR
Descriere
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 6A Plăcuță expusă 30-WFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM73606RNPR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
34,2V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
350kHz – 2,2MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
30-WQFN (6x4)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
36V