LM73606QRNPRQ1
Numărul produsului DigiKey
296-49519-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-49519-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-49519-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM73606QRNPRQ1
Descriere
IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 6A Plăcuță expusă 30-WFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM73606QRNPRQ1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Max)
34,2V
Prod.
Curent - Ieșire
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
350kHz – 2,2MHz
Stare piesă
Activ
Redresor sincron
Da
Funcție
retragere
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Configurație ieșire
Pozitiv
Grad
Automobile
Topologie
Calificare
AEC-Q100
Tip ieșire
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Pachet dispozitiv furnizor
30-WQFN (6x4)
Tensiune - Intrare (Max)
36V