LM46002PWPR
Numărul produsului DigiKey
296-43599-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-43599-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-43599-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM46002PWPR
Descriere
IC REG BUCK ADJ 2A 16HTSSOP
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Reglabil 1V 1 Ieșire 2A 16-PowerTSSOP (0,173", 4,40mm lățime)
Modele EDA/CAD
LM46002PWPR Modele
Tensiune - Intrare (Max)
60V
Tensiune - Ieșire (Max)
28V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V