LM46002PWPEVM
Numărul produsului DigiKey
296-37859-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM46002PWPEVM
Descriere
EVAL BOARD FOR LM46002
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LM46002 SIMPLE SWITCHER® c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Categorie
Curent - Ieșire
2A
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
3,5V – 60V
Serie
Topologie regulator
Coborâre
Ambalaj
Cutie
Frecvență - Comutare
500kHz
Stare piesă
Activ
Conținut
Placă (plăci)
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
IC/piesă utilizată
LM46002
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
Notă
Putere - Ieșire
Număr produs de bază
Tensiune - Ieșire
3,3V