LM4132AMF-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM4132AMF-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM4132AMF-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM4132AMF-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4132AMF-3.3/NOPB
Descriere
IC VREF SERIES 0.05% SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Serie CI referință tensiune ±0,05% SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM4132AMF-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
310µVp-p
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Intrare
3,7V – 5,5V
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare
100µA
Tip referință
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip ieșire
Fixat
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Curent - Ieșire
20 mA
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Toleranță
±0,05%
Număr produs de bază
Coeficient de temperatură
20ppm/°C