LM1086CSX-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM1086CSX-3.3/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM1086CSX-3.3/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM1086CSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM1086CSX-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,5A TO-263 (DDPAK-3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM1086CSX-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Stare piesă
Activ
PSRR
72dB (120Hz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Circuit scurt
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-263-4, D2PAK (3 conductoare + lamelă), TO-263AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (DDPAK-3)
Cădere de tensiune (Max)
1,5V la 1,5A