LM4041D12IDBZR
Numărul produsului DigiKey
296-20919-2-ND - Bandă și mosor (TR)
296-20919-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-20919-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4041D12IDBZR
Descriere
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±1% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4041D12IDBZR Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Texas Instruments
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
20µVrms
Curent - Catod
80 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,225V
Curent - Ieșire
12 mA
Toleranță
±1%
Coeficient de temperatură
150ppm/°C