SBR3U60P1Q-7
Numărul produsului DigiKey
SBR3U60P1Q-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SBR3U60P1Q-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SBR3U60P1Q-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBR3U60P1Q-7
Descriere
DIODE SBR 60V 3A POWERDI 123
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 60 V 3A Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 60 V
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
60 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Curent - Mediu rectificat (Io)
3A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
620 mV @ 3 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)