LM3671MF-1.5EV
Numărul produsului DigiKey
LM3671MF-1.5EV-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM3671MF-1.5EV
Descriere
EVAL BOARD FOR LM3671
Referință client
Descriere detaliată
LM3671 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
600mA
Producător
Texas Instruments
Tensiune - Intrare
2,7V – 5,5V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
2MHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
LM3671
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
1,5V