LM3671MF-1.2/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM3671MF-1.2/NOPBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM3671MF-1.2/NOPBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM3671MF-1.2/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM3671MF-1.2/NOPB
Descriere
IC REG BUCK 1.2V 600MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 1,2V 1 Ieșire 600mA SC-74A, SOT-753
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM3671MF-1.2/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Ieșire
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
2MHz
Funcție
retragere
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Intrare (Min)
2,7V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V