LM1117DT-3.3/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM1117DT-3.3/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM1117DT-3.3/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA TO-252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LM1117DT-3.3/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
5 mA
Serie
Curent - Alimentare (Max)
10 mA
Ambalaj
Tub
PSRR
75dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,2V la 800mA