F28P650DK7NMRR
Numărul produsului DigiKey
296-F28P650DK7NMRRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
296-F28P650DK7NMRRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
296-F28P650DK7NMRRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
F28P650DK7NMRR
Descriere
IC MCU 32BIT 1.28MB 169VFBGA
Descriere detaliată
C28x C2000™ C28x Piccolo™ CI microcontroler Nucleu dublu 32bit 200MHz 1,28MB (1,28M x 8) FLASH 169-NFBGA (9x9)
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
2,8V – 3,63V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Convertoare de date
A/D 34x12/16b SAR;D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Dimensiune nucleu
Nucleu dublu 32bit
Grad
Viteză
200MHz