NMN0.75BK75
Numărul produsului DigiKey
1030-NMN0.75BK75-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMN0.75BK75
Descriere
SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK
Descriere detaliată
Negru Multifilament poliamidă, fără halogen Împletit Manșon 0,750" (19,05mm) 75,00' (22,86m)
Categorie
Lungime
75,00' (22,86m)
Grosime perete
0,040" (1,02mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-45°C – 150°C
Diametru - Interior
0,750" (19,05mm)
Diametru - Exterior
0,830" (21,08mm)