NMN0.50BK100
Numărul produsului DigiKey
1030-NMN0.50BK100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMN0.50BK100
Descriere
SLEEVING 0.5" ID POLY 100' BLACK
Descriere detaliată
Negru Multifilament poliamidă, fără halogen Împletit Manșon 0,500" (12,70mm) 100’ (30,48m)
Categorie
Lungime
100’ (30,48m)
Grosime perete
0,030" (0,76mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-45°C – 150°C
Diametru - Interior
0,500" (12,70mm)
Diametru - Exterior
0,560" (14,22mm)