NMN0.50BK250
Numărul produsului DigiKey
1030-NMN0.50BK250-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMN0.50BK250
Descriere
SLEEVING 0.5" ID POLY 250' BLACK
Descriere detaliată
Negru Multifilament poliamidă, fără halogen Împletit Manșon 0,500" (12,70mm) 250' (76,20m)
Categorie
Lungime
250' (76,20m)
Grosime perete
0,030" (0,76mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-45°C – 150°C
Diametru - Interior
0,500" (12,70mm)
Diametru - Exterior
0,560" (14,22mm)