NMN0.25BK500
Numărul produsului DigiKey
1030-NMN0.25BK500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NMN0.25BK500
Descriere
SLEEVING 0.250" ID POLY 500' BLK
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Negru Multifilament poliamidă, fără halogen Împletit Manșon 0,250" (6,35mm) 500' (152,40m)
Categorie
Lungime
500' (152,40m)
Producător
Techflex
Grosime perete
0,030" (0,76mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-45°C – 150°C
Ambalaj
Bobină
Protecție la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la tăiere și abraziune
Tip
Manșon
Protecție împotriva lichidelor
Rezistent la benzină, Rezistent la umezeală
Atribute tip
Împletit
Protecția mediului
Rezistent la UV
Diametru - Interior
0,250" (6,35mm)
Caracteristici
Rezistent la substanțe chimice, Rezistent la vibrații
Diametru - Exterior
0,310" (7,87mm)