MBN0.50SV50
Numărul produsului DigiKey
1030-MBN0.50SV50-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBN0.50SV50
Descriere
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Descriere detaliată
Tubular Tresă de împământare 0,500" (12,70mm, 1/2") - Diam. exterior X 50,0' (15,24m) 36AWG
Categorie
Dimensiune, furnizat
0,500" (12,70mm, 1/2") - Diam. exterior
Grosime
0,013" (0,33mm)