MBN0.25SV100
Numărul produsului DigiKey
1030-MBN0.25SV100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBN0.25SV100
Descriere
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Descriere detaliată
Tubular Tresă de împământare 0,250" (6,35mm, 1/4") - Diam. exterior X 100,0' (30,48m) 36AWG
Categorie
Dimensiune, furnizat
0,250" (6,35mm, 1/4") - Diam. exterior
Grosime
0,013" (0,33mm)