MBN0.13SV100
Numărul produsului DigiKey
1030-MBN0.13SV100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MBN0.13SV100
Descriere
GROUND BRAID TUBE 0.13"DIAX100'
Termen de livrare standard al producătorului
3 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tubular Tresă de împământare 0,125" (3,18mm, 1/8") - Diam. exterior X 100,0' (30,48m) 36AWG
Categorie
Dimensiune, furnizat
0,125" (3,18mm, 1/8") - Diam. exterior
Producător
Techflex
Grosime
0,013" (0,33mm)