CCP0.25BK1000
Numărul produsului DigiKey
1030-CCP0.25BK1000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCP0.25BK1000
Descriere
EXPAND SLEEVE 1/4" X 1000' BLK
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Manșon – X 1000' (304,80m) Negru
Categorie
Lungime
1000' (304,80m)
Producător
Techflex
Grosime perete
0,024" (0,61mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-70°C – 125°C
Ambalaj
Bobină
Protecție la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la tăiere și abraziune, Rezistent la destrămare
Tip
Manșon
Protecție împotriva lichidelor
Atribute tip
Extensibil
Protecția mediului
Diametru - Interior, neextins
0,250" (6,35mm)
Caracteristici
Tăiere precisă
Diametru - Interior, extins
0,438" (11,13mm)