CCP0.25BK100
Numărul produsului DigiKey
1030-CCP0.25BK100-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CCP0.25BK100
Descriere
EXPAND SLEEVING 1/4" X 100' BLK
Termen de livrare standard al producătorului
5 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Manșon – X 100’ (30,48m) Negru
Categorie
Lungime
100’ (30,48m)
Producător
Techflex
Grosime perete
0,024" (0,61mm)
Serie
Temperatură de funcționare
-70°C – 125°C
Ambalaj
Bobină
Protecție la căldură
Stare piesă
Activ
Protecție la abraziune
Rezistent la tăiere și abraziune, Rezistent la destrămare
Tip
Manșon
Protecție împotriva lichidelor
Atribute tip
Extensibil
Protecția mediului
Diametru - Interior, neextins
0,250" (6,35mm)
Caracteristici
Tăiere precisă
Diametru - Interior, extins
0,438" (11,13mm)