HSC10033RJ poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TE Connectivity Passive Product
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
Imaginea pentru HSC10033RJ nu este disponibilă
HSC10033RJ
Numărul produsului DigiKey
1111-HSC10033RJ-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSC10033RJ
Descriere
WIREWOUND RESISTORS-CHASSIS MOUN
Termen de livrare standard al producătorului
35 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 Ohms ±5% 100W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
Fișă de date
Modele EDA/CAD
HSC10033RJ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Prod.
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Serie
Caracteristică montare
Flanșe
Ambalaj
Cutie
Mărime/Dimensiune
2,579" L x 1,870" l (65,50mm x 47,50mm)
Stare piesă
Activ
Înălțime - Montat (Max)
1,024" (26,00mm)
Rezistență
33 Ohms
Stil derivații
Papuci de lipit
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Putere (wați)
100W
Rată defectare
Compoziție
Bobinat
Grad
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Calificare
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C