HSC10033RJ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
TE Connectivity
În stoc: 0
Fișă de date
33 Ohms ±5% 100W Bobinat Rezistență cu montare pe carcasă
HSC10033RJ
HSC10033RJ
HSC10033RJ
Numărul produsului DigiKey
A102361-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HSC10033RJ
Descriere
RES CHAS MNT 33 OHM 5% 100W
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
HSC10033RJ Modele
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Prod.
Caracteristici
Serie
Tip acoperire, carcasă
Aluminiu
Ambalaj
Vrac
Caracteristică montare
Flanșe
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
2,579" L x 1,870" l (65,50mm x 47,50mm)
Rezistență
33 Ohms
Înălțime - Montat (Max)
1,024" (26,00mm)
Toleranță
±5%
Stil derivații
Papuci de lipit
Putere (wați)
100W
Pachet/cutie
Axial, Cutie
Compoziție
Bobinat
Rată defectare
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C