FN9222R-10-07
Numărul produsului DigiKey
817-1446-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN9222R-10-07
Descriere
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Conector de intrare alimentare Soclu, Lame tip tată IEC 320-C14 Montare panou, Flanșă
Categorie
Valoare nominală curent - Disjunctor
Producător
TE Connectivity Schaffner
Include o siguranță
Nu
Serie
Tip montare
Montare panou, Flanșă
Ambalaj
Tavă
Terminație
Conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Rezistență de descărcare, Montură în partea frontală sau posterioară
Stil conector
IEC 320-C14
Suport siguranță, sertar
Tip conector
Soclu, Lame tip tată
Dimensiuni decupare panou
Dreptunghiular - 28,50mm x 21,50mm
Curent nominal - Admisie aparat
Grosime panou
Tensiune nominală - Admisie aparat
Valoare nominală inflamabilitate material
V-2 UL94
Număr de poziţii
3
Protecție la infiltrare
IP40
Tip filtru
Filtrat (EMI, RFI) – comercial
Agenție de aprobare
CQC, CSA, ENEC, UL
Valoare nominală curent - Filtru
10A