RM1D060D10
RM1D060D10
RM1D060D10
Numărul produsului DigiKey
1864-RM1D060D10-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RM1D060D10
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 10A 1-60V
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) Puc de hochei
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RM1D060D10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Sarcină
1 V ~ 60 V
Prod.
Curent de sarcină
10 A
Serie
Stil terminație
Bornă cu șurub
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-40°C – 80°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet dispozitiv furnizor
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
CE, CSA, cURus, EAC, UKCA
Circuit
Grad
Tip ieșire
DC
Calificare
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.