FN3258-16-44
Numărul produsului DigiKey
817-1371-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FN3258-16-44
Descriere
LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 16 A –AC c.c. – 60Hz O singură etapă Bloc terminal
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
480 V
Curent
16 A
Serie
Frecvență - Operațională
c.c. – 60Hz
Tip filtru
Trifazic (delta)
Temperatură de funcționare
-25°C – 100°C
277 V