B84143A0012R000
Numărul produsului DigiKey
B84143A0012R000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B84143A0012R000
Descriere
LINE FILTER 480V/275VAC 12A CHAS
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Trifazic (delta) Filtru linie EMC/EMI 12 A 480V, 275VAC 50 – 60Hz O singură etapă Bloc terminal, Contact filetat (M6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B84143A0012R000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la fază)
480 V
Producător
TDK
Curent
12 A
Serie
Frecvență - Operațională
50 – 60Hz
Ambalaj
Vrac
Aplicații
Invertoare, Sisteme de antrenare electrice
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip filtru
Trifazic (delta)
Temperatură de funcționare
Configurație
O singură etapă
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - C.c. nominal
Stil terminație
Bloc terminal, Contact filetat (M6)
Tensiune - C.a. nominal
480V, 275V
Inductanță
Tensiune - C.a. nominal (de la fază la masă/neutru)
275 V