T77V1D10-12-ND
T77V1D10-12-ND
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
T77V1D10-12
Numărul produsului DigiKey
T77V1D10-12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
T77V1D10-12
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPST-NO (1 de formă A) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
T77V1D10-12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – protecție împotriva fluxului
Prod.
Izolație bobină
Clasa F
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Vrac
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 0,6
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
10 ms
Tip montare
Timp eliberare
4 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Formă contact
SPST-NO (1 de formă A)
Material contact
Oxid de argint cadmiu (AGCdO)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Agenție de aprobare
cURus, VDE
Tensiune de comutare
250V c.a., 30V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
2500VA, 300W
Grad
Curent bobină
37.5 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
320 Ohms