AZ943-1CH-12DE
Numărul produsului DigiKey
3385-AZ943-1CH-12DE-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ943-1CH-12DE
Descriere
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
De uz universal Releu SPDT (1 formă C) 12V c.c. Bobină Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
AZ943-1CH-12DE Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală etanșare
Etanșat – complet
Prod.
Izolație bobină
Clasa B
Serie
Tensiune prescrisă de acționare
V c.c. 9
Ambalaj
Tub
Tensiune prescrisă de revenire
V c.c. 1,2
Stare piesă
Activ
Timp de funcționare
10 ms
Tip montare
Timp eliberare
5 ms
Tensiune bobină
Temperatură de funcționare
-40°C – 90°C
Formă contact
SPDT (1 formă C)
Material contact
Oxid argint staniu (AgSnO)
Valoare nominală contact (Curent)
10 A
Agenție de aprobare
CUR, TUV, UL, VDE
Tensiune de comutare
277V c.a., 30V c.c. – max.
Tip releu
Sarcină - Comutare max.
2770VA, 300W
Grad
Curent bobină
30 mA
Calificare
Tip bobină
Fără blocare
Rezistență bobină
400 Ohms