BMC1HY0060AN
Numărul produsului DigiKey
1712-BMC1HY0060ANTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1712-BMC1HY0060ANCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
BMC1HY0060AN
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 300mA 350mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Producător
TE Connectivity Passive Product
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie semnal
Înălțime (Max)
0,013" (0,33mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
300mA