EBMS060303A600
Numărul produsului DigiKey
5262-EBMS060303A600TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5262-EBMS060303A600CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5262-EBMS060303A600DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EBMS060303A600
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Descriere detaliată
60 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0201 (0603 metric) 300mA 350mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
300mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,012" (0,30mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,024" L x 0,012" l (0,60mm x 0,30mm)