TXM-418-LC_View2
TXM-418-LC
Numărul produsului DigiKey
TXM-418-LC-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TXM-418-LC
Descriere
RF TX IC ASK/OOK 418MHZ 8SMD MOD
Referință client
Descriere detaliată
Transmițător RF ASK, OOK 418MHz -4dBm – 4dBm 5kbps Crenelare Antenă Modul 8-SMD
Categorie
Curent - Transmisie
5,2mA
Tensiune - Alimentare
2,7V – 5,2V
Frecvență
418MHz
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C