RXM-433-KH3_View2
RXM-433-KH3
Numărul produsului DigiKey
RXM-433-KH3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RXM-433-KH3
Descriere
RF RCVR ASK/OOK 433MHZ MODULE
Referință client
Descriere detaliată
KH3 Receptor RF ASK, OOK 433MHz -112dBm – Crenelare Modul
Categorie
Interfață date
Paralel
Producător
TE Connectivity Linx
Dimensiune program
Serie
Conector antenă
Crenelare
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Decodor control la distanță integrat
Stare piesă
Inactual
Tensiune - Alimentare
2,1V – 3,6V
Frecvență
433MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Sensibilitate
-112dBm
Tip montare
Montare pe suprafață
Rată date (Max)
Pachet/cutie
Modul 31-SMD
Modulație sau protocol
ASK, OOK
Pachet dispozitiv furnizor
Modul
Aplicații
Automatizare rezidențială/industrială, Iluminare, Control la distanță, RKE
Număr produs de bază
Curent - Recepție
5,2mA