YFF31AH2A105MT0Y0N
Numărul produsului DigiKey
445-175375-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175375-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175375-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YFF31AH2A105MT0Y0N
Descriere
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 100V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µF Condensator de intrare 100V 6 A – 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
40dB la 800kHz – 2GHz
Valori nominale
AEC-Q200
Capacitanță
1 µF
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Tensiune - Nominală
100V
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Curent
6 A