YFF31AH2A104MT0Y0N
Numărul produsului DigiKey
445-175374-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175374-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175374-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YFF31AH2A104MT0Y0N
Descriere
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
0.1 µF Condensator de intrare 100V 10 A – 1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
YFF31AH2A104MT0Y0N Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
Producător
TDK
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
40dB la 7MHz – 2GHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Coeficient de temperatură
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
Alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Capacitanță
0.1 µF
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Placă pentru PC 4
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Tensiune - Nominală
100V
Înălțime (Max)
0,059" (1,50mm)
Curent
10 A