YFF18PH0J106MT00HE
Numărul produsului DigiKey
445-YFF18PH0J106MT00HETR-ND - Bandă și mosor (TR)
445-YFF18PH0J106MT00HECT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-YFF18PH0J106MT00HEDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
YFF18PH0J106MT00HE
Descriere
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Descriere detaliată
10 µF Condensator de intrare 6,3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 metric), Placă pentru PC 4
Modele EDA/CAD
YFF18PH0J106MT00HE Modele
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Pierdere la inserare
40dB la 90kHz – 1,8GHz
Capacitanță
10 µF
Pachet/cutie
0603 (1608 metric), Placă pentru PC 4
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Tensiune - Nominală
6,3V
Înălțime (Max)
0,043" (1,10mm)
Curent
4 A