MAF2520ASS600CT000
Numărul produsului DigiKey
445-175497-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175497-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175497-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MAF2520ASS600CT000
Descriere
FERRITE BEAD 60 OHM 1008 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
60 Ohms 1 – Perlă de ferită 1008 (2520 metric) 700mA 364mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Producător
TDK
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
364mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Impedanță la frecvență
60 Ohms @ 1 MHz
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)