SGNE06C270MT6R8G60
Numărul produsului DigiKey
445-174357-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-174357-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-174357-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SGNE06C270MT6R8G60
Descriere
VARISTOR 27V 0201
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27 V Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață 0201 (0603 metric)
Categorie
Tensiune varistor (Max)
32.4 V
Producător
TDK
Energie
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
6.8 pF @ 1 MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Volți c.c. maxim
15 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune varistor (Min)
21.6 V
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tensiune varistor (tipică)
27 V