MMZ1005S102HT000
Numărul produsului DigiKey
445-175173-2-ND - Bandă și mosor (TR)
445-175173-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
445-175173-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMZ1005S102HT000
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0402 (1005 metric) 360mA 490mOhm
Modele EDA/CAD
MMZ1005S102HT000 Modele
Valoare nominală curent (Max)
360mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
490mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)