MPZ2520SPH070ATD25 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MPZ2520SPH070ATD25 |
Descriere | FERRITE BEAD 7 OHM 1008 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 7 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1008 (2520 metric) 12A 1,25mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 1,25mOhm |
Producător TDK | Valori nominale AEC-Q200 |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie alimentare | Înălțime (Max) 0,039" (1,00mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Impedanță la frecvență 7 Ohms @ 100 MHz | Caracteristici Automobile |
Valoare nominală curent (Max) 12A | Număr produs de bază |